PS4 vs Xbox ONE – starcie gigantów

266017-dsc03623Od dawna trwa zaciekła walka o rynek między tymi dwiema konsolami.  Która tak naprawdę jest lepsza? Przyjrzyjmy się z bliska ofercie obydwu firm.

W kwestiach wydajnościowych różnią się niewiele. Konsole są wyposażone w ten sam 8 rdzeniowy układ AMD Jaguar, PS ma lekką przewagę jeśli chodzi o grafikę. Pojemność dysków jest taka sama – 500GB jednak w produkcie od Sony możemy wymienić dysk, natomiast w konsoli Xbox możemy tylko podpiąć drugi.

Niektóre tytuły takie jak np. Killzone Shadow Fall dostępne są tylko na PS4, a niektóre takie jak Dead Rising 3 tylko na konsolę Microsoftu. Warto się więc zastanowić w co chcemy grać na nowej konsoli, gyrz jak powiedziałem są gry których nie odpalimy na jednym z tych sprzętów.

Dzisiejsze konsole służą nie tylko do grania. Można na nich także oglądać filmy, przeglądać internet czy słuchać muzyki. Sony udostępnia bibliotekę swoich filmów z Sony Pictures, jest to około 150 tys. tytułów. Na dzień  dzisiejszy to właśnie ta firma ma korzystniejszą ofertę.

Ostateczny jednak wybór zależy tylko i wyłącznie od was.PS4-vs-Xbox-One-2

Pozdrawiam i zapraszam do śledzenia naszej strony.

Share Button

Dodaj komentarz