Z wizytą w himalajach czyli Far Cry 4

Far-Cry-4-Has-a-Complex-World-Filled-with-Random-Encounters-461546-4

Mija już nie z pełna od premiery najnowszej części Far Cry, a produkcja ta wciąż jest jedną z najczęściej kupowanych gier. Przyjrzymy się bliżej co tym razem przygotował dla nas Ubisoft.

Gra działa na zmodyfikowanym silniku Dunia znanym z poprzedniej części – Far Cry 3. I właściwie zbyt wielkich różnic w samej rozgrywce niema. Jest otwarty świat, są posterunki do przejęcia, są także maszty radiowe. Najważniejsza pozostaje jednak fabuła – podobnie jak w poprzedniej odsłonie z tej serii, zawiła, ciekawa i pełna dynamiki. Grafika także została znacznie polepszona, widoki są po prostu urzekające. Myślę że każdy kto zobaczy krajobraz w Far Cry od razu nabierze ochoty na podróż w Himalaje.Far-Cry-4-Uses-Lessons-about-Outposts-from-Far-Cry-3-Feedback-461720-5

Kolejna kwestia to transport – tu także mamy parę miłych nowości m.in. miniaturowe śmigłowce czy słonie które mogą się również okazać skuteczną bronią przeciwko wrogom. Dostajemy kilka nowych modeli broni, nowością jest też zestaw wspinaczkowy, który umożliwi nam wejście na niedostępne szczyty. Wiele aspektów jest poprawione względem poprzednika i myślę że, kiedy tylko włączycie grę na swoim sprzęcie nie będziecie mogli się od niej oderwać przez długie godziny. 

FC4_Screen_Karma_Event_2_Preview_141014_6pmCET

Pozdrawiam i zapraszam do śledzenia naszej strony. 

Share Button

Dodaj komentarz